Interview v Záhorákovi (edit)

Interview v Záhorákovi (edit)

27. novembra 2018 4 By Sonya Merchier

Rozhovor nájdete na webe Záhoráka

Chválim sa, kade chodím, pretože tento moment vstúpi do svetových dejín… alebo aspoň do tých mojich, to už je detail. Tak či onak, pokiaľ máte možnosť, zastavte sa v stánku a kúpte si najnovšie číslo týždenníka Záhorák, na strane 5 uvidíte, čo ste ešte nevideli, vážne.

Upútavka na ich webe sa nachádzala na prvom mieste TOP 5 a ja sa už bojím vyliezať z baráku, hoci keď som dnes prešla mestom k zubárke – a prežila som to v zdraví, hlavne, že človek čaká 2,5 hodiny a ak je tam 3 minúty, je to moc – nejak sa mi nik nevrhal k nohám a ani len zástupy fotografov nikde. To bude zrejme tým, že na tých fotkách tam nevyzerám moc ako bežná ja. Bežná ja má okuliare a zásadne nenosí mejkap, pretože načo by mi to bolo aj

Hlavne teda, že som si práve od vizážistky kúpila kontúrku na pery, inak sa vraj zdá, že ich mám omotané dva razy okolo hlavy, ak mám výraznejší rúž. Ale späť k rozhovoru: Lisez! Read it! Čtěte! (Ale iba ak nie ste poľovník, tí ma teraz nebudú mať radi.:) A ak sa vám bude chcieť, napíšte, dohodneme rande v Senici a jedno číslo vám aj venujem, neprozreteľne som ich nakúpila 10 a zabudla som ich doniesť, komu som chcela, musia teraz na mňa minúť tých 70 centov. A keď tak nad tým uvažujem, môžem si ich aspoň dať všetky zarámovať a povešať do každej miestnosti v baráku.

Však som nejaký narcis, že áno?

Please follow, share and like!