Na úvod treba poznamenať, že ide o ten pôvodný na blog.cz, nie o… ani neviem, koľký v poradí tento je, ale v princípe je to stále jeden blog. Osobný kútik internetu, čo teda znie faaakt strašne intímne, že?

Nemá cenu písať, koľko článkov som pre vás za tie tri roky vytvorila, keďže asi 100 ich je kdesi v prepadlisku času a dejín, ale môže ich byť okolo 800, tipujem. Sakra, nie je to veľa?

Premigrovala som, čo sa dalo, vystriedala asi miliardu šablón (nie, vôbec tu nie je nová) a párkrát to chcela celé zabaliť, ale blogovanie je droga, bacha na to! Aspoň vďaka nemu nie som 4x ročne v PL. A hoci okrem zlatej Elizabeth nejak stále nik nekomentuje, asi sem občas niekto zájde, čo by mi mohlo celkom aj stačiť ku šťastiu… pokiaľ tá návštevnosť nie sú fakt len roboty. Oh my.

Tož ďakujem za každú jednu návštevu, komentár, ktorý ste tu omylom zanechali a budem sa ukrutne snažiť zahlcovať sebou kyberpriestor aj do budúcna, pretože… viete. Sonye nikdy nie je dosť. Musí byť všade. Akože fakt VŠADE. A trebárs sa vrátim aj k humornejším článkom, pretože byť smrteľne vážny je nuda.

To je naozaj všetko, see you soon!

(Zdroj prezent. obr.)

Please follow, share and like!