Tento článok má vskutku slúžiť len ako pochválenie sa, že aha, konečne mám fotky, a teraz k tomu ešte vymyslieť aj inteligentný pokec, no uff. Fotky až na jednu (však viete, kde ju nájdete – áno, na Patreone) budú na mojom cosplay blogu, ale nie hneď. A medzitým budú všade inde, kam sa pozriete. Akože fakt všade. Budete sa báť otvoriť vlastnú chladničku.

Fotografkou je zase raz Mária Závodská photography, mejkap vytvorila Ivana Hrabcová – vizážistka a kozmetická poradkyňa. Dámy sú šikovné, až tak, že premýšľam, načo to tam kazím ja.

Dobre, lamo, daj si facku a zverejni nejaké foto.

Na niektorých fotkách mi vidno až pod sukňu a s F. si robíme srandu, že som sa ani nemusela zohýbať po meč, čo by inak bolo čisto pre tisíc-€ mecenášov… veď ja inak byť cudná deva, ktorá vôbec (vôôôbec) nefotila už Mileenu a boudoir a… a akty nebudú. Iba keby sa mi veľmi chcelo.

Podaktoré fotky sme cvakli podľa predlohy, napr. táto vyššieuvedená, potom sme šli podľa… ja neviem vlastne… fantázie, jo. Na kostýme a topánkach má zásluhu môj drahý kamoš Jim, ktorý mi ich kúpil – až na sukňu, tú mám z Wish.com, pretože originálna bola divná. Z Wish je aj štít a meč tuším z Funidelia.cz.

Grafik z DeviantArt-u mi sľúbil dve upraviť, ale nemám ich ešte v poriadnej kvalite. Vlastne by som ich takto možno ani nemala zverejňovať, ale v oblasti cosplaya nebývam moc trpezlivá. Vlastne absolútne.

Majka sa ma akurát pýtala, či nemám dojem, že mi brnenie padá. Po mojom rozpačitom ubezpečení, že tak to predsa vyzerať má, ku mne prišla, bez okolkov zaň vsunula ruku a potiahla ho kdesi v oblasti pŕs, aby sa vzápätí zháčila, že sa jej príliš rozopína tričko a musí sa ísť prezliecť. Nie je to divné? Bola však hrozná sranda, čo je prvoradé! Tie fotky, kde som sa rehotala ako zhulený kôň, však bohužiaľ zmazala. Fňuk. Nič nebude.

Najhoršie zo všetkého bolo naučiť sa, ako sa oblieka ten pás cez telo. Kým som na to prišla, ubehlo aj pár týždňov, vážne. Napokon som si celá naštvaná vygooglila fotky a so svojím ostroumom na to došla. Ale keby ste sa ma pýtali, ako si ho teda obliecť, nevedela by som.

Postup som si v skutočnosti musela vyfotiť pred zrkadlom. Dobrá som, že?

Svoje vykonal aj ventilátor a keď tak teraz pozerám na tie fotky, niekam mi zmizli jazvy. Nuž, Ravando je nimi fascinovaný, teda aspoň bol a necháva ich tak, Majka ich asi retušuje. Nie je to pekné, to je mi jasné, vyzerať ako narezaný špekáčik, ale čo na tom? Je to moja súčasť. Nevadí mi však, že ich fotografka zjemňuje, beztak na tých fotkách nevyzerám ako ja, tak nech je to dokonalé!

Fakt. Nespoznali by ste sa, vidieť ma bežne v reále. Čo narobí taký mejkap, dobré svetlo a skvelý fotograf!

Please follow, share and like!