Dôvodov, prečo sa tu od 12. nezjavila ani čiarka, je viac. Predovšetkým 14.9. vyšiel Shadow of the Tomb Raider, ale hoci som si ho kúpila ešte o pár hodín skôr než ho publikovali, ešte stále som ho nedohrala. O pár dní nato ma totiž prepadla pravdepodobne depresia, nihilizmus a podobné veselé veci a komplet všetko stratilo význam, zmysel a opodstatnenie. Naozaj všetko, od hrania TR, cez písania na blog, až po hygienu a stravovanie. Našťastie mi ostali posledné zvyšky racionalizmu, ktoré ma dokopávajú aspoň do posledných dvoch. Inak som došla aj o tú biednu sebaúctu a sebavedomie, ktoré mám a súčasné myšlienky sú akurát tak na slučku, čo by bolo suppa, nebyť Jonyho so Sissi. Držia ma tu nanajvýš títo dvaja chlpáči, čo je možno fajn, bohvie, mne osobne je to šumafuk. Momentálne mi je ukradnuté naozaj čokoľvek. Preto som obmedzila aj kontakt s kamošmi na nete, pretože im nechcem ublížiť. Yeah, aká som len dobrá duša.

Takže toľko k tomu, prečo tu na moje pomery nie je článok už straaašne moc dlho. Niežeby to niekoho zaujímalo. Nuž čo. Poďme ďalej.

Dnes sa už podmienky zdajú byť lepšie, tak sa aj snažím publikovať… len moja múza zdochla, preto je to len výkec. Keďže máme prvý jesenný deň, ukončila som svoje flákanie sa s letným to-do listom, ktoré dopadlo dosť biedne, ako si môžete všimnúť. Najbláznivejšie, čo som počas leta spravila, bolo to, že som nešla k žiadnemu z lekárov. Nevidím dôvod.

Inak som zistila, že si nespomínam na nič podstatnejšie, čo sa za tú dobu (od 12.9.) udialo, až na stretnutie s Elizabeth, práve z uvedeného dňa. Zašli sme na kafe, pokecali a to bolo v podstate aj všetko, lebo sa nezdržala dlho.

A čo bolo predtým, potom a medzitým… nuž, asi nič. SotTR a to je aj všetko, čo sa dialo. Alebo mi už fakt zlyhala pamäť?

Asi.

(Zdroj prezent. obr.)

Please follow, share and like!